Jaunumi

16.02.2016.

Aicinām apmeklēt semināru 18. februārī Liepājā un Kuldīgā par klimata pārmaiņu novēršanu, siltumnīcefekta gāzu samazināšanu izmantojot atjaunojamos energoresursus

2016. gada 18. februārī, plkst. 11:00 Liepājas Universitātē un plkst. 15:00 Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā nozares profesionāļiem, valsts un pašvaldības iestāžu darbiniekiem, kā arī citiem interesentiem tiek organizēts seminārs par klimata pārmaiņu novēršanu, siltumnīcefekta gāzu samazināšanu izmantojot atjaunojamos energoresursus.

Seminārā piedalīsies nozares pārstāvji, sniedzot prezentāciju par atjaunojamo energoresursu iespējām un lomu klimatu pārmaiņu novēršanā. Atjaunojamo energoresursu izmantošanas nosacījumi, par ko valstis vienojās Parīzes konferencē un Latvijas pieredzi atjaunojamo energoresursu izmantošanā akcentu liekot tieši uz Kurzemes reģionā uzņēmumiem.

Semināra mērķis ir nozares pārstāvju, ieinteresēto personu un sabiedrības informēšana par atjaunojamo energoresursu kā nozīmīga potenciāla izmantošanas iespējām, lai veicinātu reģionālo uzņēmējdarbību un reģionu attīstību.

Pilna semināru dienas kārtība ir pieejama šeit

Semināram var pieteikties, rakstot uz e-pastu info@atjaunojam.lv vai reģistrējoties semināra dienā.

Atbalsta: